Cyklická žena

449 Kč / ks
Skladem (1 ks)

Chcete lépe porozumět svému tělu a naučit se využívat svůj menstruační cyklus ve svůj prospěch? Kniha Mirandy Gray poskytuje jedinečný návod k tomu, jak efektivně pracovat s jednotlivými fázemi ženského cyklu v průběhu celého měsíce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kniha Cyklická žena

Je zcela přirozeným, a přesto poměrně opomíjeným, faktem, že ženská energie, schopnosti a vlastnosti se v průběhu měsíce zásadně mění, a to především v závislosti na jednotlivých fázích menstruačního cyklu.

Prostřednictvím této knihy můžete poznat, jak funguje princip ženské cykličnosti a porozumět svému tělu. Přijetím a pochopením tohoto procesu lze významně zvýšit efektivitu v profesní i osobní rovině života.

V knize jsou detailně rozepsány jednotlivé fáze menstruačního cyklu den po dni.Dozvíte se, jaké jsou přednosti jednotlivých fází a jakým aktivitám je vhodné se v té době věnovat. Současně pochopíte, proč je některé činnosti lepší odložit na příští týden. Je až neuvěřitelné, jak ženský cyklus ovlivňuje náš výkon, a proto je nanejvýš výhodné s ním splynout a přizpůsobit se mu, je-li to možné.

Kniha poskytuje také přehledný návod pro muže, který má druhému pohlaví pomoci pochopit změny v ženském chování v průběhu měsíce. Muži mají jedinečnou příležitost dozvědět se, jak k ženám v průběhu měsíce správně přistupovat a jak s nimi komunikovat, aby docházelo k efektivní komunikaci a vzájemnému porozumění. Tato kniha může zcela změnit Váš pohled na menstruaci a ženství celkově. Využijte svou ženskou sílu a začněte žít v souladu s cyklem tak, jak to příroda původně zamýšlela. Kniha Cyklická žena Vám bude na této cestě sloužit jako dobrý průvodce. 

Autorka: Miranda Gray

Rok vydání: 2013

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení