Cyklická žena

449 Kč / ks
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Chcete lépe porozumět svému tělu a naučit se využívat svůj menstruační cyklus ve svůj prospěch? Kniha Mirandy Gray poskytuje jedinečný návod k tomu, jak efektivně pracovat s jednotlivými fázemi ženského cyklu v průběhu celého měsíce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kniha Cyklická žena

Je zcela přirozeným, a přesto poměrně opomíjeným, faktem, že ženská energie, schopnosti a vlastnosti se v průběhu měsíce zásadně mění, a to především v závislosti na jednotlivých fázích menstruačního cyklu.

Prostřednictvím této knihy můžete poznat, jak funguje princip ženské cykličnosti a porozumět svému tělu. Přijetím a pochopením tohoto procesu lze významně zvýšit efektivitu v profesní i osobní rovině života.

V knize jsou detailně rozepsány jednotlivé fáze menstruačního cyklu den po dni.Dozvíte se, jaké jsou přednosti jednotlivých fází a jakým aktivitám je vhodné se v té době věnovat. Současně pochopíte, proč je některé činnosti lepší odložit na příští týden. Je až neuvěřitelné, jak ženský cyklus ovlivňuje náš výkon, a proto je nanejvýš výhodné s ním splynout a přizpůsobit se mu, je-li to možné.

Kniha poskytuje také přehledný návod pro muže, který má druhému pohlaví pomoci pochopit změny v ženském chování v průběhu měsíce. Muži mají jedinečnou příležitost dozvědět se, jak k ženám v průběhu měsíce správně přistupovat a jak s nimi komunikovat, aby docházelo k efektivní komunikaci a vzájemnému porozumění. Tato kniha může zcela změnit Váš pohled na menstruaci a ženství celkově. Využijte svou ženskou sílu a začněte žít v souladu s cyklem tak, jak to příroda původně zamýšlela. Kniha Cyklická žena Vám bude na této cestě sloužit jako dobrý průvodce. 

Autorka: Miranda Gray

Rok vydání: 2013

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.