Denní vložka Forlady - Žluté léto

Značka: ForLady
135 Kč / ks
Skladem (3 ks)

Denní vložky Forlady jsou vhodné pro dny normální i silnější menstruace. Vyznačují se krásnými vzory, kvalitním zpracováním a vysokou savostí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Denní vložka Forlady – Žluté léto

Menstruační vložky jsou ekologickou a příjemnou variantou klasických vložek určené pro dny normální i silnější menstruace. Tyto vložky jsou nepropustné. Nepropustnost ale prodyšnost zajišťuje PUL, materiál použitý na spodní stranu vložky.

Látkové vložky jsou k pokožce mnohem šetrnější než jednorázové. Jsou vhodné pro ženy s alergiemi nebo s citlivostí na chemické látky. Jsou opakovaně použitelné a pratelné. Jejich koupě se vyplatí jak ekonomicky i ekologicky.

Látkové denní vložky jsou vhodné také jako doplněk k menstruačnímu kalíšku pro ženy, které mají hodně silnou menstruaci a kalíšek jim první dny protéká.Denní vložky jsou vhodné také pro období šestinedělí.

Materiál: Dotyková vrstva: Bambusový aksamit (80% bambusová viskóza, 28% bavlna, 2% polyester), Vnější strana: Bavlněné plátno (100% bavlna), Vnitřní vrstva - savá: Bambusový flís (60% bambusu a 40% bio bavlna) Spodní strana:PUL

Většina použitých materiálů jsou certifikována pro šití plen pro miminka.

Rozměry látkové denní vložky: délka: 22 cm, šířka: 6 cm (po zapnutí patentek).

Péče o látkové vložky: Vložky perte do 60°C na šetrný prací program, nejlépe v ekologickém pracím prostředku. Při použití sušičky zvolte šetrný program se sníženou teplotou a dobou sušení. Žehlete na mírnou teplotu.

Doporučení: Před prvním použitím svou novou vložku vyperte.

Pro uskladnění vložek můžete použít nepromokavou taštičku.