Denní vložky Forlady - Cyklický set

Značka: ForLady
540 Kč / ks
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Na téma ženské cykličnosti byla navržena speciální kolekce látkových vložek. Sada obsahuje 4 denní nepropustné vložky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Denní vložky Forlady – Cyklický Set

Vznik cyklických vložek byl inspirován knihou „Cyklická žena“ od Mirandy Gray. Tak jako se proměňuje země a příroda během celého roku, tak se i žena proměňuje během svého cyklu a v jednom měsíce umí být 4x jiná.

Fáze Panny = Jaro (zelená barva), Fáze Matky = Léto (žlutá barva), Fáze Čarodějky = Podzim (červená barva), Fáze Vědmy = Zima (modrá barva)

Menstruační vložky jsou ekologickou a příjemnou variantou klasických vložek určené pro dny normální i silnější menstruace. Tyto vložky jsou nepropustné. Nepropustnost ale prodyšnost zajišťuje PUL, materiál použitý na spodní stranu vložky.

Materiál: Dotyková vrstva: Bambusový aksamit (80% bambusová viskóza, 28% bavlna, 2% polyester), Vnější strana: Bavlněné plátno (100% bavlna), Vnitřní vrstva - savá: Bambusový flís (60% bambusu a 40% bio bavlna) Spodní strana: PUL (polyester laminovaný polyuretanem)

Většina použitých materiálů jsou certifikována pro děti do 3 let.

Rozměry jedné látkové denní vložky: délka: 22 cm, šířka: 6 cm (po zapnutí patentek).

Péče o látkové intimky: Vložky perte do 60°C na šetrný prací program. Perte nejlépe v ekologickém pracím prostředku, který v sobě neobsahuje bělidla. Pro předeprání a odstranění skvrn můžete použít žlučové mýdlo. Nepoužívejte odstraňovače skvrn obsahující rozpouštědla. Při použití sušičky zvolte šetrný program se sníženou teplotou a dobou sušení. Žehlete na mírnou teplotu.

Pro uskladnění vložek můžete použít nepromokavou taštičku.