Kondomy Glyde Ultra 10ks

239 Kč / ks
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Veganské kondomy Glyde jsou bezpečným a zdravým řešením pánské antikoncepce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Veganské kondomy Glyde

Zvolte bezpečnou, veganskou a fair tradeovou ochranu při pohlavním styku. Kondomy Glyde jsou vyrobeny z přírodního latexu bez přídavku kaseinu, jsou tím pádem 100% veganské, navíc pocházejícího z ekologického zemědělství podporujícího Fair Trade. Jsou bez příchutě, lubrikované slabou vrstvou silikonového oleje – pomocí oleje se kondomy totiž sundávají ze skleněných forem. Pro doplňující lubrikaci doporučujeme přírodní lubrikační gely na vodní bázi.

Materiál: přírodní latex.
Velikost: délka 180 mm, šířka 53 mm, tloušťka 0,062 mm.

Balení obsahuje 10 ks.

Kondomy Glyde jsou vyrobené za použití tzv. „dvojitého namáčecího procesu“, který zajišťuje, že stěny kondomů jsou dostatečně silné a odolné. Tento výrobní postup má za následek, že tloušťka stěny kondomů je o něco méně tenčí, než tloušťka stěny běžných kondomů. Jsou dostatečně měkké a jemné na dotek.

Kondomy Glyde neobsahují formaldehyd, geneticky modifikované složky, lepek, mastkový pudr, parabeny, glycerin, farmaceuticky účinné látky jako – spermicidy, benzokain, termoaktivní látky, ořechy. Pokud trpíte alergií na urychlovače vulkanizace (thiuram mix alergie), nemusíte mít v případě kondomů Glyde obavy. Při výrobním procesu je používán diphenylguanine, nikoliv však zinek N diethyldithiocarbomate a zinek N dibutyldithiocarbomate.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.