Mořská menstruační houba - L

149 Kč –20 %
77bec1f3a84ada1d5e9fda99f1e519ff7e6c8008
149 Kč –20 % 119 Kč / ks
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Tuto mořskou houbu lze zavést do pochvy podobně jako tampón a používat během menstruace.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mořská menstruační houba

Intimní houby určené pro použití během menstruace jsou malých velikostí a velmi jemné. Velikost L je největší houba je vhodná pro silnou menstruaci.

Jak používat:
Před zavedením je nutné houbu navlhčit, protože suchá houba je tvrdá. Poté ji prsty zavedete podobně jako tampón. Jak hluboko houbu zavést záleží na každé ženě – najděte si způsob, který vám bude vyhovovat. Po nějaké době (dle síly menstruace) je nutné houbu vyndat, vymýt pod tekoucí vodou a vyždímat přebytečnou vodu. Poté ji můžete opět zavést do pochvy.

Pokud zjistíte, že je pro vás houba moc velká, lze ji zastřihnout do tvaru a velikosti, který vám bude vyhovovat. Nezapomeňte, že se jedná o přírodní produkty a proto se jednotlivé houby mohou mírně lišit ve tvaru, barvě a velikosti.

Životnost a čištění
Jedna mořská houba vydrží přibližně 6 měsíců. Záleží na délce cyklu ženy, která ji používá i na tom, jak se o houbu stará. Čištění, desinfekce i způsob uložení v době mimo menstruaci jsou velmi důležité z hlediska hygieny i životnosti houby.

Před každou menstruací (nebo po menstruaci) je nutné houbu dezinfikovat.  Udělejte si lázeň s mořskou solí. Ponořte houbu do lázně  nechejte ji tam nejlépe přes noc.

Více informací o mořské houbě naleznete v článku: "Zkusila jste už menstruační mořskou houbu? Ušetří vám stres i finance"

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.