Caya Diafragma

1 590 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

Caya Diafragma neboli vaginální pesar je nová bariérová antikoncepce pro ženy, která brání vniku spermií do dělohy a tím vás chrání před nechtěným otěhotněním se spolehlivostí až 96 %. Zcela přirozeně a bez hormonů. Zavádí se snadno, podobně jako tampón nebo menstruační kalíšek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Caya Diafragma

Caya Diafragma z měkkého lékařského silikonu je nejlepší volbou pro všechny ženy, které se chtějí chránit před otěhotněním bezpečně, přirozeně a bez hormonů. Diafragma je oblíbená pro svou vysokou účinnost a snadné použití. Jednotná velikost se dokonale přizpůsobí vašemu tělu a je tak vhodná pro většinu žen před i po porodu. Po zavedení ji necítíte vy ani partner.

Proč si vybrat vaginální pesar Caya Diafragma?

  • Vysoká spolehlivost až 96 % (v kombinaci s antikoncepčním gelem Caya Diafragma).
  • Snadné zavádění a manipulace jako u tampónu.
  • Přirozená ochrana bez hormonů a vedlejších účinků. Nemá vliv na menstruační cyklus ani sexuální apetit
  • 100% prožitek a potěšení partnerů.
  • Měkký materiál z kvalitního lékařského silikonu, díky kterému o pesaru po zavedení vůbec nevíte.
  • Diafragmu můžete zavést a vyjmout několik hodin před a po styku – nenarušuje spontánnost.
  • Univerzální velikost 7,5 x 6,7 cm, která sedí většině žen před i po porodu.
  • Dlouhá doba použití až 2 roky. Ekonomické a zároveň ekologické řešení.
  • Bezpečné používání při kojení i menstruaci.

Jak se vaginální pesar Caya Diafragma používá?

Díky pružnému materiálu a úchytkám po stranách pesar složíte a zavedete do pochvy mezi zadní část poševní klenby a výklenek stydké kosti. Anatomický a ergonomický tvar zaručuje, že se pesar sám rozvine, přizpůsobí se vašemu tělu, zcela zakryje děložní čípek a vytvoří bariéru, která nedovolí spermiím vniknout do dělohy. Pesar se vkládá 15 minut až několik hodin před pohlavním stykem a v pochvě musí zůstat nejméně 6 hodin po styku, ale ne déle než 24 hodin. Vyjmete ho snadno pomocí malé úchytky. Po použití ho stačí umýt jakýmkoli mýdlem a vlažnou vodou, případně sterilizovat ve vařící vodě po dobu max. 3 minut, osušit a uložit do obalu. Více informací a VIDEO se zaváděním najdete zde: Caya Diafragma.

Upozornění: Caya Diafragma doporučujeme používat v kombinaci s antikoncepčním Caya Diafragma gelem, který zvyšuje antikoncepční účinky a usnadňuje zavádění. Caya Diafragma není vhodná pro ženy, které mají zakloněnou dělohu. Nechrání před pohlavně přenosnými chorobami. Diafragmu můžete použít společně s kondomem.

Tip: Pro snadnější zavádění i vyjímání si pořiďte tuto skvělou pomůcku:  Zavaděč a vyjímač diafragmy

Caya Diafragma byla vyvinuta v USA a vyrábí se v Německu, získala certifikát zdravotní pomůcky ISO 13485 a splňuje přísné mezinárodní požadavky na kvalitu. Caya Diafragma je uznaným zdravotnickým prostředekem s certifikátem označení shody CE 0483.  Uživatelky si mohou být jisty, že používají bezpečný antikoncepční výrobek.

Výhradním distributorem Caya Diafragmy pro Českou a Slovenskou Republiku je společnost ForLady Pharma s.r.o.

Caya Diafragma - instruktážní video CZ official

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
M Avatar autora | 7.8.2023
Velká spokojenost. Nákupu určitě nelituju a partner je nadšený.
5
KK Avatar autora | 19.6.2022
Jsem spokojená. Jednoduché zavedení, povedlo se mi to hned na poprvé, a vůbec nic necítím ani přítel. Škoda že jsem o pesaru nevěděla dřív, nemusela bych se nikdy trápit s pilulkama.
5
K Avatar autora | 9.6.2022
Mohu jedině doporučit. Zavádění je velmi snadné (použila jsem zavaděč) a ani jeden z nás nepoznal, že jej mám zavedený.
5
Avatar autora | 13.10.2021
Z počátku jsem byla trochu nesvá že ho aplikuji špatně a nebude držet a že ho přítel ucítí. Teď jen lituji že jsme to nezkusil dřív, ani nevíme že tam je. Můžu jen doporučit.
5
MM Avatar autora | 6.3.2021
S přítelem používáme Cayu s gelem a jsme 100% spokojeni. Před koupí jsme hodně váhali, ale nakonec jsme si řekli, že to riskneme a udělali jsme dobře. Vážně doporučuju všem, jedna z nejlepších alternativ nehormonální antikoncepce. Když jsem se přítele ptala, tak neměl nejmenší tušení, že tam je.