FemCap Pesar - Střední (26mm)

1 890 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

Cervikální pesar FemCap je nehormonální, bariérová antikoncepce pro ženy s vysokou spolehlivostí až 98 %. Je vyrobena z měkkého lékařského silikonu, má tvar malého kloboučku a nasazuje se přímo na děložní čípek. Vybrat si můžete ze třech velikostí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

FemCap Pesar

Užijte si intimní chvíle naplno, přirozeně a bez hormonů

FemCap je spolehlivý cervikální pesar, který brání průniku spermií do dělohy a tím vás chrání před nechtěným těhotenstvím. Jde o naprosto přirozenou a bezpečnou bariérovou antikoncepci pro ženy. FemCap je ideální variantou pro všechny ženy, které nechtějí nebo nemohou používat hormonální antikoncepci. Pesar drží na svém místě díky mírnému podtlaku a rozevření mezi poševními stěnami, samotný čípek nijak nesvírá. Při styku pesar necítíte vy ani partner.

Proč si vybrat cervikální pesar FemCap?

 • Vysoká spolehlivost až 98 % (v kombinaci s antikoncepčním gelem).
 • Měkký materiál z lékařského silikonu, který nezpůsobuje alergickou reakci.
 • Výběr ze tří velikostí.
 • Nevytváří bariéru mezi partnery a umožňuje 100% prožitek.
 • Přirozená antikoncepce bez hormonů a vedlejších účinků. Nemá vliv na menstruační cyklus, sexuální apetit ani potěšení při styku.
 • Pesar můžete zavést několik hodin před stykem, nenarušuje spontánnost.
 • Opakované použití až 2 roky. Pesar je ekonomický i ekologický zároveň.
 • Bezpečné používání při kojení.
 • FemCap mohou používat ženy se zakloněnou dělohou.

3 různé velikosti pro každou ženu

Jak vybrat správnou velikost? Jednoduše podle porodu a těhotenství. Nebo se můžete poradit s gynekologem.

 • FemCap (22 mm) Malý – pro ženy, které ještě nikdy nebyly těhotné.
 • FemCap (26 mm) Střední – pro ženy, které již byly někdy těhotné, ale nerodily vaginálně (např. císařským řezem) nebo pro ženy, které prodělaly potrat.
 • FemCap (30 mm) Velký – pro ženy, které již byly těhotné a rodily vaginálně (přirozenou cestou). Nebo pro ženy, které rodily císařským řezem při hodně otevřeném děložním hrdle.

Jak se vaginální pesar FemCap používá?

Zavádění pesaru FemCap chce v začátcích trochu tréninku. Pesar se vkládá do pochvy složený a nasazuje se na děložní čípek. Na čípek netlačí, drží volně díky mírnému podtlaku. Pesar můžete zavést i několik hodin před pohlavním stykem, nejpozději však 15 minut předem. Na místě musí zůstat minimálně 6 hodin, dokud všechny spermie neuhynou, nejdéle však 48 hodin. Po použití stačí umýt jakýmkoli mýdlem a vlažnou vodou, případně sterilizovat ve vařící vodě po dobu max. 3 minut, osušit a uložit do obalu.
Více informací a VIDEO se zaváděním najdete zde: pesar FemCap

Upozornění: Cervikální pesar FemCap doporučujeme používat v kombinaci s antikoncepčním gelem, který zvyšuje antikoncepční účinky a usnadňuje zavádění. Pesar nechrání před pohlavně přenosnými chorobami. FemCap není možné použít při menstruaci. Pesar můžete použít společně s kondomem.

Pesar FemCap se vyrábí v Kalifornii, získal certifikát zdravotní pomůcky ISO 13485 a splňuje přísné mezinárodní požadavky na kvalitu. Pesar FemCap je uznaným zdravotnickým prostředkem s certifikátem označení shody CE 2460.  Uživatelky si mohou být jisty, že používají bezpečný antikoncepční výrobek.

Výhradním distributorem pesaru FemCap pro Českou a Slovenskou Republiku je společnost ForLady Pharma s.r.o.

FemCap pesar - nové instruktážní video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.