ADIEL Midstream těhotenský test, 3 ks

129 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

Troj-balení těhotenského testu pro sebetestování s přesností 99%. Vysoce komfortní a hygienické testování pomocí plastového jednorázového testeru ADIEL Midstream. Vysoce citlivý těhotenský test spolehlivě určí těhotenství už krátce po oplodnění.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Těhotenský test Midstream, 3 ks

ADIEL Midstream jednorázový těhotenský test Vám spolehlivě ukáže,  zda jste těhotná a to s přesností na 99%. Midstream těhotenský test je obzvláště vhodný i pro zjištění ranného těhotenství. Testování  pomocí těhotenského testu ADIEL Midstream můžete provádět i Vy sama, doma v soukromí.

Midstream tester obsahuje látky, které reagují na přítomnost hormonu hCG v moči. Těhotenský test obsahuje protilátky, které specificky reagují na hormon choriogonadotropin
(hCG). Testování s ADIEL Midstream těhotenskými testy je velmi spolehlivé, komfortní a rychlé.

Proč zvolit Midstream těhotenské testy?
- Měří s 99% přesností.
- Výsledek za 5 minut.
- Jednoduché použití.
- hygienické a komfortní testování.
- 3 kusy v balení.

Proč zvolit k testování právě Adiel Midstram 3 ks? Jeho hlavní výhodou je hygienické a komfortní použití pomocí plastového testeru. Těhotenský test použijte a jednoduše uzavřete tester, který Vám do 5 minut ukáže výsledky testu. Midstream těhotenský test má vysokou citlivost, a proto ukazuje výsledky s přesností 99%. Troj-balení těhotenského testu je vhodné, jak pro rané testování těhotenství, kdy těhotenství nebylo ještě prokázáno, tak pro ujištění se ve správnosti pozitivního výsledku těhotenského testu.

Těhotenský test ADIEL Midstream obsahuje látky, které reagují na přítomnost hormonu choriogonadotropin (hCG) v moči. Po ponoření testeru do vzorku moči vzlíná moč podél membrány. Jakmile moč obsahující hCG dosáhne testovací oblasti v membráně, objeví se barevný proužek.
Nepřítomnost tohoto proužku naznačuje negativní výsledek. Pokud je test proveden řádným způsobem, objeví se v kontrolní oblasti ještě jeden barevný proužek (slouží ke kontrole správnosti provedení).

Návod k použití:
- K testování používejte ranní moč.
- Pro vzorek moči použijte čistou nádobu (použijte střední proud moči).
- Vyjměte těhotenský test z ochranné fólie.
- Sundejte růžový kryt a namočte tester do vzorku moči, po dobu max. 10 sekund.
- Tester ponořte až pod uvedenou šipku tak, aby všechna testovací pole (i zelená) byla ponořena.
- Test opět uzavřete růžovým víčkem, umístěte ho do vodorovné polohy a vyčkejte 5 minut na výsledek testu.

 

Jak číst výsledky těhotenského testu Midstream?
V testovacím poli se vždy musí objevit kontrolní čárka (C), která potvrzuje, že test je v pořádku.

- Pozitivní výsledekjste těhotná: testovací čárka (T) je stejné nebo světlejší barvy než kontrolní čárka (C).
- Negativní výsledeknejste těhotná: objeví se kontrolní čárka (C), testovací čárka (T) se neobjeví vůbec. Nutno pokračovat v testování další dny.
- Neplatný výsledekKontrolní čárka (C) se neobjeví do 5 minut a testovací čárka (T) se buď objeví nebo neobjeví.

 

Balení: 3x Umělohmotný tester, každý balený zvlášť v ochranné fólii.

Upozornění:
Čtěte pozorně příbalový leták před použitím testu. Nepoužívejte test po době expirace, uvedené na obalu. Skladujte v suchém prostředí v teplotě 4-30 °C. Nenechávejte test v chladné místnosti (mrazu). Nepoužívejte pokud je obal poškozen. Uchovávejte mimo dosah dětí. Test je určen pouze pro vnější použití, nepoužívejte vnitřně. Neotvírejte test dříve, nežli si přečtete veškeré instrukce k použití.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.