ADIEL Test ženské plodnosti, 2 ks

199 Kč / ks
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Adiel Test ženské plodnosti  vám v pohodlí domova pomůže ověřit vaši plodnost s 99% přesností. Rychlý test na koncentraci hormonu FSH v moči, který je ukazatelem ženské plodnosti. Výsledek testu vám pomůže včas naplánovat další kroky a rychleji se tak přiblížit vysněnému cíli – těhotenství.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Adiel Midstream Test ženské plodnosti, 2 ks

Náš Adiel Test ženské plodnosti je jednoduchý k použití screeningový test, který umožňuje ženám zjistit, zda je možné, že mají sníženou plodnost. Tento rychlý a spolehlivý test funguje tak, že detekuje zvýšenou hladinu hormonu stimulujícího folikuly (FSH) v moči – což svědčí o snížené rezervě vaječníků.

Adiel Test ženské plodnosti umožňuje ženám otestovat svůj potenciál plodnosti soukromě a diskrétně v pohodlí vlastního domova. Adiel Test ženské plodnosti je vhodný pro ženy s nepravidelnou menstruací, ženy, které delší dobu nemohou otěhotnět, a ženy nad 35 let.

Pro koho je Adiel test ženské plodnosti určen?
- Pro ženy s nepravidelnou menstruací.
- Které delší dobu nemohou otěhotnět.
- S věkem vyšším než 35 let.

Plodnost ženy začne klesat po dosažení věku 30let, dokud se nedostane do menopauzy. Toto snížení plodnosti se odráží v postupném vzestupu hormonu FSH (hormonu stimulujícího folikuly).  Rostoucí hladiny FSH bývají spojeny se sníženou fertilitou žen. Hormon FSH může být také zvýšen u žen s nepravidelným cyklem. Vzhledem k tomu, že se menopauza blíží, jsou tyto hladiny zvláště vysoké a fungují jako systém včasného varování pro peri-menopauzu.

- S tímto testem bude negativní výsledek dobrou zprávou, i když to není důkazem plodnosti. Pozitivní výsledek testu naznačuje, že plodnost je snížena a doporučujeme, aby žena viděla svého lékaře, aby o výsledcích diskutovala a možná provedla více testů.
- Náš Adiel test ženské plodnosti je rychlý test na koncentraci FSH v moči, balení obsahuje jeden Adiel test ženské plodnosti a instruktážní leták, a pokud je výsledek testu pozitivní, je indikátorem snížené plodnosti.

Návod k použití:
- Vyndejte eco proužek z fólie.
- Sejměte z testu fialový kryt a nasaďte ho na opačný konec pro snadnější použití.
- Uchopte test za přemístěný červený kryt a nastavte obnaženou absorpční část tak, aby směřovala směrem dolů, a především do proudu moči. Takto ponechejte 10 sekund.
- Snažte se zamezit styku kontrolního a testovacího okénka s močí.
- Dalším možným způsobem je připravit si moč do suché a čisté nádoby. Poté položte kolmo proužek testu do moči na 10 sekund, ne výše, než je značka maximum.
- Ihned po absorpci uzavřete absorpční část opět červeným krytem a položte test na vodorovnou podložku. Nyní začněte počítat čas – ideálně 5 minut.
- Jakmile test začíná fungovat, uvidíte, jak střední část proužku začne světle červenat od značky T (test) až po značku C (kontrola).
- Po 5 minutách čtěte výsledek testu, nečtěte výsledek déle než po 10 minutách.

 

Čtení výsledků:
- Pozitivní výsledekVyznačuje se 2 tmavými růžovo-fialovými čárkami uprostřed testu, čárka T (test) a čárka C (control). Čárka T musí mít stejnou barvu nebo tmavší než čárka C.
- Negativní výsledekJsou vidět 2 čárky, T (test) a C (control), přičemž čárka C je tmavší než čárka T, nebo je vidět pouze čárku C.
- Neplatný výsledekNejsou vidět žádné čárky C a T, test opakujte znovu.

 

Balení: 2 Bílé umělohmotné testy s červenou špičkou, každý balený zvlášť v ochranné fólii.

Upozornění:
Čtěte pozorně příbalový leták před použitím testu. Nepoužívejte test po době expirace, uvedené na obalu. Skladujte při teplotě 2-30 °C. Nenechávejte test v chladné místnosti (mrazu). Nepoužívejte, pokud je obal poškozen. Uchovávejte mimo dosah dětí. Test je určen pouze pro vnější použití, nepoužívejte vnitřně. Neotvírejte test dříve, nežli si přečtete veškeré instrukce k použití.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení