ADIEL Test ženské plodnosti, 2 ks

209 Kč / ks
Skladem (5 ks)

Adiel Test ženské plodnosti  vám v pohodlí domova pomůže ověřit vaši plodnost s 99% přesností. Rychlý test na koncentraci hormonu FSH v moči, který je ukazatelem ženské plodnosti. Výsledek testu vám pomůže včas naplánovat další kroky a rychleji se tak přiblížit vysněnému cíli – těhotenství.

Expirace: 08/2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

Adiel Midstream Test ženské plodnosti, 2 ks

Náš Adiel Test ženské plodnosti je jednoduchý k použití screeningový test, který umožňuje ženám zjistit, zda je možné, že mají sníženou plodnost. Tento rychlý a spolehlivý test funguje tak, že detekuje zvýšenou hladinu hormonu stimulujícího folikuly (FSH) v moči – což svědčí o snížené rezervě vaječníků.

Adiel Test ženské plodnosti umožňuje ženám otestovat svůj potenciál plodnosti soukromě a diskrétně v pohodlí vlastního domova. Adiel Test ženské plodnosti je vhodný pro ženy s nepravidelnou menstruací, ženy, které delší dobu nemohou otěhotnět, a ženy nad 35 let.

Pro koho je Adiel test ženské plodnosti určen?
- Pro ženy s nepravidelnou menstruací.
- Které delší dobu nemohou otěhotnět.
- S věkem vyšším než 35 let.

Plodnost ženy začne klesat po dosažení věku 30let, dokud se nedostane do menopauzy. Toto snížení plodnosti se odráží v postupném vzestupu hormonu FSH (hormonu stimulujícího folikuly).  Rostoucí hladiny FSH bývají spojeny se sníženou fertilitou žen. Hormon FSH může být také zvýšen u žen s nepravidelným cyklem. Vzhledem k tomu, že se menopauza blíží, jsou tyto hladiny zvláště vysoké a fungují jako systém včasného varování pro peri-menopauzu.

- S tímto testem bude negativní výsledek dobrou zprávou, i když to není důkazem plodnosti. Pozitivní výsledek testu naznačuje, že plodnost je snížena a doporučujeme, aby žena viděla svého lékaře, aby o výsledcích diskutovala a možná provedla více testů.
- Náš Adiel test ženské plodnosti je rychlý test na koncentraci FSH v moči, balení obsahuje jeden Adiel test ženské plodnosti a instruktážní leták, a pokud je výsledek testu pozitivní, je indikátorem snížené plodnosti.

Návod k použití:
- Vyndejte eco proužek z fólie.
- Sejměte z testu fialový kryt a nasaďte ho na opačný konec pro snadnější použití.
- Uchopte test za přemístěný červený kryt a nastavte obnaženou absorpční část tak, aby směřovala směrem dolů, a především do proudu moči. Takto ponechejte 10 sekund.
- Snažte se zamezit styku kontrolního a testovacího okénka s močí.
- Dalším možným způsobem je připravit si moč do suché a čisté nádoby. Poté položte kolmo proužek testu do moči na 10 sekund, ne výše, než je značka maximum.
- Ihned po absorpci uzavřete absorpční část opět červeným krytem a položte test na vodorovnou podložku. Nyní začněte počítat čas – ideálně 5 minut.
- Jakmile test začíná fungovat, uvidíte, jak střední část proužku začne světle červenat od značky T (test) až po značku C (kontrola).
- Po 5 minutách čtěte výsledek testu, nečtěte výsledek déle než po 10 minutách.

 

Čtení výsledků:
- Pozitivní výsledekVyznačuje se 2 tmavými růžovo-fialovými čárkami uprostřed testu, čárka T (test) a čárka C (control). Čárka T musí mít stejnou barvu nebo tmavší než čárka C.
- Negativní výsledekJsou vidět 2 čárky, T (test) a C (control), přičemž čárka C je tmavší než čárka T, nebo je vidět pouze čárku C.
- Neplatný výsledekNejsou vidět žádné čárky C a T, test opakujte znovu.

 

Balení: 2 Bílé umělohmotné testy s červenou špičkou, každý balený zvlášť v ochranné fólii.

Upozornění:
Čtěte pozorně příbalový leták před použitím testu. Nepoužívejte test po době expirace, uvedené na obalu. Skladujte při teplotě 2-30 °C. Nenechávejte test v chladné místnosti (mrazu). Nepoužívejte, pokud je obal poškozen. Uchovávejte mimo dosah dětí. Test je určen pouze pro vnější použití, nepoužívejte vnitřně. Neotvírejte test dříve, nežli si přečtete veškeré instrukce k použití.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.