ADIEL Test mužské plodnosti, 2ks

419 Kč / ks
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Pomocí Adiel Testu mužské plodnosti rychle, spolehlivě a v pohodlý domova zjistíte zda vaše sperma obsahuje dostatečný počet spermií na to, aby mohlo dojít k oplodnění ženského vajíčka. Páry, které se pokoušejí o miminko, se často samy sebe ptají, proč nemohou počít. Pokud je problém na straně muže, důvodem může být podprůměrný počet spermií ve spermatu. Stačí malé množství spermatu a pár minut vašeho času.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Adiel test mužské plodnosti, 2ks

Jste zvědavý, jak jste na tom s plodností? Adiel Test mužské plodnosti vám umožňuje určit s 97% přesností, zda je množství spermií ve vzorku normální nebo nižší než normální. Normální kvalita se spojuje s lepší šancí na otěhotnění.

Zdravý muž má mít 15 milionů spermií na 1 ml vzorku. Test mužské plodnosti je jedinečný domácí test, který vám pomůže určit kvalitu spermatu podle měřítek Světové zdravotnické organizace.

- Adiel test mužské plodnosti umožňuje testování v soukromí.
- Chlubí se 97% přesností.
- Výsledek znáte už za 15 minut.

Tento test vám pomůže zcela v soukromí identifikovat koncentraci spermií ve vzorku spermatu. Pozitivní výsledek je dobrá zpráva, ale není finálním důkazem plodnosti. Existuje mnoho různých důvodů, proč může být muž neplodný (množství, pohyblivost, kvalita spermií, aj.). Adiel Test mužské plodnosti je domácí test, který doporučujeme použít v případě podezření na neplodnost muže nebo při problémech s početím. Jedná se o rychlý a jednoduchý test, který vám během 15 minut ukáže výsledek.

Návod k použití:
Muž by se měl zdržet ejakulace po dobu nejméně 3 dnů před provedením testu, ale ne déle než 7 dní.
- Vyjměte test z folie a položte jej vodorovně na rovný povrch. Pomocí pipety ze sáčku odeberte vzorek spermatu a kápněte do políčka označeného jako A.
- Jakmile se sperma vsákne, přidejte tři kapky modrého roztoku do stejného políčka A a nechte namočené 1-2 minuty.
- Nyní přidejte dvě kapky průhledného promývacího roztoku, nechte namáčet 1-2 minuty a ihned poté přečtěte výsledky.
- Podívejte se na barvu políčka A a porovnejte s barvou políčka B. Čím je barva v políčku A tmavší, tím je počet spermií vyšší.

 Čtení výsledků:
Tento výrobek používá pro filtrování volnou membránu ze skleněných vláken s vysokou absorp-cí vody a velikostí pórů menší než 0,5mm. Buňky spermií budou zachyceny na povrchu první vrstvy membrány, na kterou pak použijeme barvící tekutinu, která buňky spermií obarví. Čím tmavší je barva A, tím vyšší je počet spermií. Je-li barva v políčku A světlejší než v políčku B (což je standartní doporučená barva), znamená to, že počet spermií je menší než 15 mil./1 ml, tedy nízký. Pokud je barva v políčku A tmavší než standartní barva v políčku B, znamená to počet spermií vyšší než 15 mil./1 ml, tedy že počet spermií je normální nebo vysoký.

Opakujte test po zhruba 10 týdnech a bude-li i poté test negativní, navštivte svého lékaře.

Pokud se barva neobjeví, může se stát, že jste špatně postupovali při testování.

 Balení: 2x plastový kelímek, v ochranné fólii, 2x testovací kazeta, 2x plastové kapátko, 2x lahvička s modrým roztokem, 2x lahvička s čirým roztokem

Upozornění: Před provedením testu si pozorně přečtěte všechny informace v návodu. Test uchovávejte mimo dosah dětí. Modré barvivo není určeno ke konzumaci, je toxické, dráždí pokožku, oči a dýchací ústrojí. Nejdříve se ujistěte, že jste s testem obeznámeni. Zabraňte jakémukoliv kontaktu se špičkou lahvičky modrého barviva, aby se minimalizovalo nebezpečí kontaminace. Otevřením lahvičky s barvivem se neomezí jeho trvanlivost, pokud nedojde ke kontaktu se špičkou lahvičky nebo barvivem. Test se musí provádět při pokojové teplotě (20-30°C). Provádí-li se test ve velmi chladné místnosti, sníží se teplota vody v pohárku příliš rychle a test by mohl dát falešné negativní výsledky. Zkumavky a nálevky se mohou používat pouze jednou, po použití je vyhoďte a na druhý test použijte novou sadu. Než začnete s testováním, je důležité zdržet se jakékoli sexuální aktivity po dobu 3-7 dní.To zajistí vrchol objemu a kvality spermií a test poté přesně určí jejich počet. Pomocí masturbace by sperma mělo být zachyceno rovnou do pohárku. Poté sperma v nádobě jemně protřepejte a nechte asi 15 minut stát při pokojové teplotě, dokud sperma nebude tekuté. Nepoužívejte vzorek starší než 12 hodin.

Chraňte před mrazem. Skladujte na suchém místě při pokojové teplotě (4-30°C) mimo dosah dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.