Mořská menstruační houba - S

129 Kč –23 %
073adf9570cbcf72b2db50e00100cd6e0e5d73c9
129 Kč –23 % 99 Kč / ks
Skladem (3 ks)

Tuto mořskou houbu lze zavést do pochvy podobně jako tampón a používat během menstruace.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mořská menstruační houba

Intimní houby určené pro použití během menstruace jsou malých velikostí a velmi jemné. Velikost S je nejmenší houba vhodná pro slabou menstruaci.

Použití:
Před zavedením je nutné houbu navlhčit, protože suchá houba je tvrdá. Poté ji prsty zavedete podobně jako tampón. Jak hluboko houbu zavést záleží na každé ženě – najděte si způsob, který vám bude vyhovovat. Po nějaké době (dle síly menstruace) je nutné houbu vyndat, vymýt pod tekoucí vodou a vyždímat přebytečnou vodu. Poté ji můžete opět zavést do pochvy.

Pokud zjistíte, že je pro vás houba moc velká, lze ji zastřihnout do tvaru a velikosti, který vám bude vyhovovat. Nezapomeňte, že se jedná o přírodní produkty a proto se jednotlivé houby mohou mírně lišit ve tvaru, barvě a velikosti.

Životnost a čištění
Jedna mořská houba vydrží přibližně 6 měsíců. Záleží na délce cyklu ženy, která ji používá i na tom, jak se o houbu stará. Čištění, desinfekce i způsob uložení v době mimo menstruaci jsou velmi důležité z hlediska hygieny i životnosti houby.

Před každou menstruací (nebo po menstruaci) je nutné houbu dezinfikovat.  Udělejte si lázeň s mořskou solí. Ponořte houbu do lázně  nechejte ji tam nejlépe přes noc, minimálně však 5 hodin. Po vyčištění důkladně propláchněte čistou vodou.

 Více informací o mořské houbě naleznete v článku: "Zkusila jste už menstruační mořskou houbu? Ušetří vám stres i finance"

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.