ADIEL Midstream ovulační test, 3 ks

129 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

Troj-balení ovulačního testu pro sebetestování s přesností 99%. Sledujte snadno a rychle své plodné dny pomocí ovulačnímu testu ADIEL Midstream. Test z moči zjistí přítomnost luteinizačního hormonu, který se vyskytuje v době ovulace. Objednejte si na našem e-shopu zvýhodněné balení Ovulační test ADIEL Midstram, 3 ks.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ovulační test ADIEL Midstream

ADIEL Midstream jednorázový ovulační test Vám pomůže spolehlivě určit, kdy ovulujete a to s 99% přesností . Rychlé a přesné testování Vašich plodných dnů můžete provádět i Vy sama, právě pomocí ovulačního testu Midstream.

Proč zvolit právě ADIEL Midstream?
Díky Midstream ovulačnímu testeru zjistíte, zda ovulace u Vás opravdu nastala. Jeho hlavní výhodou je hygienické a komfortní použití pomocí plastového testeru. Ovulační test použijte a jednoduše uzavřete tester, který Vám do 5 minut ukáže výsledek testu. Doporučujeme troj-balení ovulačního testu, pro přesné a průběžné sledování Vaší ovulace.

Proč sledovat ovulaci?
Ovulace je doba, kdy se zralé vajíčko uvolní do vejcovodu. To obvykle nastává zhruba 14 dní po prvním dni poslední menstruace. Záleží však na délce menstruačního cyklu každé ženy. Ženy, které chtějí otěhotnět, by měly mít pohlavní styk 1-2 dny před ovulací nebo v den ovulace. V tuto dobu může spermie oplodnit vajíčko. V době ovulace je žena plodná.

Odhalení ovulace pomocí ovulačního testu
- Měří s 99% přesností.
- Výsledek za 5 minut.
- hygienické a komfortní testování.
- Jednoduché použití.

Troj-balení jednorázového ovulačního testu Midstream ADIEL zjistíte přítomnost LH hormonu (luteinizačního hormonu) v moči ženy. Luteinizační hormon způsobí, že se vajíčko uvolní do vejcovodu. Na ovulačním testu se objeví tedy druhý barevný proužek, potvrzující, že v tuto chvíli je žena plodná. Nepřítomnost tohoto proužku naznačuje negativní výsledek. Pokud je test proveden řádným způsobem, objeví se i v kontrolní oblasti barevný proužek (slouží ke kontrole správnosti provedení).

 

Návod k použití Ovulačního testu ADIEL Midstream
- K testování nepoužívejte ranní moč.
- Testování provádějte vždy nejlépe ve stejnou denní hodinu.
- Před testováním doporučujeme omezit příjem tekutin alespoň 2 hodiny před získáním vzorku moči.
- Pro vzorek moči použijte čistou nádobu (použijte střední proud moči).
- Vyjměte ovulační test z ochranné fólie.
- Sundejte růžový kryt a namočte tester do vzorku moči, po dobu max. 10 sekund.
- Tester ponořte až pod uvedenou šipku tak, aby všechna testovací pole (i zelená) byla ponořena.
- Tester opět uzavřete růžovým víčkem, umístěte ho do vodorovné polohy a vyčkejte 5 minut na výsledek testu.

 

Jak číst výsledky ovulačního testu Midstream?
V testovacím poli se vždy musí objevit kontrolní čárka (C), která potvrzuje, že test je v pořádku.

- Pozitivní výsledek – (znamená probíhající nebo blížící se ovulaci): Čárka (T) – testovací je stejné nebo tmavší barvy než čárka (C)- kontrolní. To znamená, že ovulace nastane v příštích 24-48 hodinách. Doporučujeme denní pohlavní styk.
- Negativní výsledek – (ovulace zatím nenastala): Čárka (T) – testovací je světlejší barvy než čárka (C), nebo se vůbec neobjeví. To znamená, že nebyl zaznamenán LH hormon v moči, není ovulace. Nutno pokračovat v testování další dny.
- Neplatný výsledek – Neobjeví se žádná testovací čárka.

 

Balení: 3x Umělohmotný tester, každý balený zvlášť v ochranné fólii.

Upozornění:
Čtěte pozorně příbalový leták před použitím testu. Nepoužívejte test po době expirace, uvedené na obalu. Skladujte v suchém prostředí v teplotě 4-30 °C. Nenechávejte test v chladné místnosti (mrazu). Nepoužívejte pokud je obal poškozen. Uchovávejte mimo dosah dětí. Test je určen pouze pro vnější použití, nepoužívejte vnitřně. Neotvírejte test dříve, nežli si přečtete veškeré instrukce k použití.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.