Mořské menstruační houby 2xL

379 Kč –21 %
52c3cb43dd3f59ca78cd710653ca2d301f4543a1
379 Kč –21 % 299 Kč / ks
Skladem (1 ks)

Mořské houby ze Středozemního moře s jemnou strukturou a vysokou savostí. Cena za 2 ks.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Intimní menstruační houby

Mořské houby z Řecka určené pro použití během menstruace. Vyznačují se velmi jemnou strukturou a vysokou savostí. Balení obsahuje 2 intimní mořské houby značky Natural Intimacy.

Výhody menstruačních houbiček:

  • pohodlí
  • přírodní původ
  • použití mořské houby je velmi vhodné pokud se chcete milovat během menstruace. Houba zachycuje menstruační krev a ani jednoho z partnerů netlačí

Tyto mořské houby sklidili šetrným a etickým způsobem potápěči ve Středozemním moři. Na řeckém pobřeží byly umyty, usušeny na sluníčku a ručně ostříhány do požadovaného tvaru. Jedná o přírodní produkty a proto se jednotlivé houby mohou mírně lišit ve tvaru, barvě a velikosti. Houby se po vylovení čistí. Čištění probíhá propíráním v silném octovém roztoku (tedy žádná chemie).

Použití, čištění a péče

Před zavedením je nutné houbu navlhčit, protože suchá houba je tvrdá. Houbu dáte do vody nebo pod tekoucí vodu, aby zcela nasákla vodou. Poté ji v ruce vyždímáte - mačkáte ale nekroutíte. Prsty ji zavedete do pochvy podobně jako tampon. Jak hluboko houbu zavést záleží na každé ženě. Po nějaké době (dle síly menstruace) je nutné houbu vyndat, vymýt pod tekoucí vodou a vyždímat přebytečnou vodu. Poté ji můžete opět zavést do pochvy.

Pokud zjistíte, že je pro vás houba moc velká, lze ji zastřihnout do tvaru a velikosti, který vám bude vyhovovat. Vždy stříhejte pouze mokrou houbu! Upozornění - suchou houbu nikdy nemačkejte, zničí se tak její struktura.

Jedna mořská houba vydrží přibližně půl roku. Záleží na délce cyklu ženy, která ji používá i na tom, jak se o houbu stará. Čištění, desinfekce i způsob uložení v době mimo menstruaci jsou velmi důležité z hlediska hygieny i životnosti houby! Před každou menstruací (nebo po menstruaci) je nutné houbu dezinfikovat pomocí mořské soli.

Do misky s voudou o teplotě okolo 37 C přidejte mořskou sůl. Voda nesmí být příliš horká, jinak hrozí poškození houby. Houbu ponořte do roztoku a opakovaně zmáčkněte. Poté ji nechte ponořenou v tomto roztoku min. 5 hodin. Po vyčištění důkladně propláchněte čistou vodou. Takto zničíte bakterie, které by mohly případně způsobit kvasinkovou infekci nebo jiné záněty pochvy. Pokud máte během menstruace vaginální infekci, nepoužívejte stejnou houbu dvakrát aniž byste ji dezinfikovali.

Mořské houby nenahrazují antikoncepční prostředky ani nechrání proti pohlavně přenosným chorobám.

Balení po dvou kusech v papírové krabičce.

 Více informací o mořské houbě naleznete v článku: "Zkusila jste už menstruační mořskou houbu? Ušetří vám stres i finance"

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.